1
06:35 - 06:53
18min
Aantal transfers: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    06:35 - 06:53
    18min
    Aantal transfers: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:35 Alipašin most A Alipasin most A 06:43 06:48 Stup A
    Tramvajska linija3(Ilidža-Baščaršija) Tram Line3(Ilidza-Bascarsija)
    Op weg naar Baščaršija Bascarsija
    (5min
    06:53 Alipašino polje B Alipasino polje B
cntlog