2021/01/24  06:38  Pelepasan
1
06:43 - 06:48
5min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
06:54 - 07:00
6min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
07:13 - 07:18
5min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    06:43 - 06:48
    5min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:43 Frognerseteren
    T-bane Line 1(Frognerseteren-Helsfyr)
    Menuju ke Bergkrystallen 
    (5min
    06:48 Skogen
  2. 2
    06:54 - 07:00
    6min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:54 Frognerseteren
    T-bane Line 1(Ryen-Frognerseteren)
    Menuju ke Bergkrystallen 
    (6min
    07:00 Skogen
  3. 3
    07:13 - 07:18
    5min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    07:13 Frognerseteren
    T-bane Line 1(Frognerseteren-Helsfyr)
    Menuju ke Bergkrystallen 
    (5min
    07:18 Skogen
cntlog