1
14:39 - 14:49
10min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
15:09 - 15:19
10min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
15:39 - 15:49
10min
Jumlah pemindahan: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    14:39 - 14:49
    10min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    14:39 תל אביב - ההגנה Tel Aviv-HaHagana
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (10min
    14:49 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
  2. 2
    15:09 - 15:19
    10min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    15:09 תל אביב - ההגנה Tel Aviv-HaHagana
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin-Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (10min
    15:19 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
  3. 3
    15:39 - 15:49
    10min
    Jumlah pemindahan: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    15:39 תל אביב - ההגנה Tel Aviv-HaHagana
    נהריה - מודיעין-מרכז Nahariya - Modiin Center
    Menuju ke מודיעין - מרכז Modiin-Center
    (10min
    15:49 נמל תעופה בן גוריון Ben Gurion Airport
cntlog