MYY Miri Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:05 → 06:45 40min
LBU Labuan Lapangan Terbang Labuan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
06:15 → 06:50 35min
BTU Bintulu Lapangan Terbang Bintulu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
07:10 → 07:55 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
07:20 → 07:40 20min
MUR Marudi Lapangan Terbang Marudi, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:00 → 09:10 1j 10min
MKM Mukah Lapangan Terbang Mukah, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:15 → 08:50 35min
LMN Limbang Lapangan Terbang Limbang, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:35 → 10:10 1j 35min
BKM Bakelalan Lapangan Terbang Bakelalan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:35 → 09:20 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:40 → 09:40 1j 00min
SBW Sibu Lapangan Terbang Sibu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
08:55 → 09:35 40min
LKH Long Akah Lapangan Terbang Long Akah, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
09:00 → 09:40 40min
LBU Labuan Lapangan Terbang Labuan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
09:15 → 10:05 50min
BBN Bario Lapangan Terbang Bario, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
09:35 → 10:35 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA
09:55 → 11:55 2j 00min
SIN Changi Singapura Lapangan Terbang Antarabangsa Singapore, singapore
AIRASIA
10:00 → 12:15 2j 15min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
10:30 → 11:00 30min
MZV Mulu Lapangan Terbang Mulu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
10:50 → 11:10 20min
MUR Marudi Lapangan Terbang Marudi, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
12:10 → 13:10 1j 00min
SBW Sibu Lapangan Terbang Sibu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
12:20 → 12:50 30min
LMN Limbang Lapangan Terbang Limbang, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
12:30 → 13:20 50min
BBN Bario Lapangan Terbang Bario, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
12:35 → 14:55 2j 20min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
12:35 → 13:25 50min
BKI Kota Kinabalu Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu, Malaysia
AIRASIA
12:50 → 13:35 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
13:15 → 14:15 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA
13:30 → 14:10 40min
LBU Labuan Lapangan Terbang Labuan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
14:00 → 14:30 30min
MZV Mulu Lapangan Terbang Mulu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
14:30 → 14:50 20min
MUR Marudi Lapangan Terbang Marudi, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
14:50 → 17:05 2j 15min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
14:50 → 15:35 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
14:55 → 15:45 50min
BKI Kota Kinabalu Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu, Malaysia
AIRASIA
14:55 → 15:30 35min
LMN Limbang Lapangan Terbang Limbang, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
15:00 → 15:40 40min
LBU Labuan Lapangan Terbang Labuan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
15:15 → 16:20 1j 05min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA
15:25 → 16:25 1j 00min
SBW Sibu Lapangan Terbang Sibu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
16:00 → 16:45 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
16:05 → 16:40 35min
BTU Bintulu Lapangan Terbang Bintulu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
16:55 → 17:35 40min
LBU Labuan Lapangan Terbang Labuan, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
16:55 → 17:40 45min
LWY Lawas Lapangan Terbang Lawas, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
17:00 → 18:00 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
17:35 → 19:45 2j 10min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
17:50 → 20:05 2j 15min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
18:15 → 19:15 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA
18:50 → 19:50 1j 00min
SBW Sibu Lapangan Terbang Sibu, Malaysia
MALAYSIA AIRLINES
19:35 → 21:50 2j 15min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
21:40 → 22:40 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA
22:40 → 00:55 2j 15min
KUL Kuala Lumpur Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur, Malaysia
AIRASIA
22:55 → 23:55 1j 00min
KCH Kuching Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching, Malaysia
AIRASIA

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

hotel paling hampir

cntlog