IOM Isle of Man Lapangan Terbang

Maklumat penerbangan

06:45 → 08:20 1j 35min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
07:00 → 07:45 45min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
07:10 → 07:50 40min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
FLYBE
09:55 → 11:10 1j 15min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET
10:05 → 10:50 45min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
10:10 → 10:50 40min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
FLYBE
10:40 → 11:30 50min
DUB Dublin Lapangan Terbang Dublin, Ireland
AER LINGUS
12:45 → 14:10 1j 25min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
13:00 → 13:45 45min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
13:05 → 13:45 40min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
FLYBE
13:50 → 15:10 1j 20min
LHR London Heathrow Lapangan Terbang London, United Kingdom
FLYBE
14:45 → 15:40 55min
BHX Birmingham Lapangan Terbang Antarabangsa Birmingham, United Kingdom
FLYBE
15:40 → 16:25 45min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
16:35 → 18:10 1j 35min
LCY Bandar London Lapangan Terbang London, United Kingdom
BRITISH AIRWAYS
17:35 → 18:20 45min
DUB Dublin Lapangan Terbang Dublin, Ireland
AER LINGUS
17:40 → 18:20 40min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
EASYJET
18:55 → 19:35 40min
LPL Liverpool John Lennon Lapangan Terbang Liverpool, United Kingdom
FLYBE
18:55 → 19:40 45min
MAN Manchester Lapangan Terbang Manchester, United Kingdom
FLYBE
21:05 → 22:15 1j 10min
LGW London Gatwick Lapangan Terbang London, United Kingdom
EASYJET

Perhatikan: Masa memaparkan adalah waktu tempatan.

Powered by OAG

Senarai lapangan terbang

stesen terdekat

hotel paling hampir