1
06:15 - 06:50
35min
Numero di trasferimenti: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
06:35 - 07:10
35min
Numero di trasferimenti: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
06:55 - 07:30
35min
Numero di trasferimenti: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    06:15 - 06:50
    35min
    Numero di trasferimenti: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:15 ကြည့်မြင်တိုင် Kemmendine 06:50 အင်းစိန် Insein
  2. 2
    06:35 - 07:10
    35min
    Numero di trasferimenti: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:35 ကြည့်မြင်တိုင် Kemmendine 07:10 အင်းစိန် Insein
  3. 3
    06:55 - 07:30
    35min
    Numero di trasferimenti: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:55 ကြည့်မြင်တိုင် Kemmendine 07:30 အင်းစိန် Insein
cntlog