1
06:02 - 06:23
21min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    06:02 - 06:23
    21min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:02 台電大樓 Taipower Building
    松山新店線 Songshan-Xindian Line
    Sidottu 松山(台北捷運) Songshan(MRT)
    (8min
    06:10 06:13 西門 Ximen
    板南線 Bannan Line
    Sidottu 南港展覽館 Taipei Nangang Exhibition Center
    (10min
    TWD 25,00
    06:23 忠孝敦化 Zhongxiao Dunhua
cntlog