2020/08/12  07:22  Lähtö
1
07:30 - 08:13
43min
Siirtojen lukumäärä: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. bus
  13.  > 
  14. walk
  15.  > 
2
07:38 - 08:32
54min
Siirtojen lukumäärä: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. bus
  13.  > 
  14. walk
  15.  > 
  1. 1
    07:30 - 08:13
    43min
    Siirtojen lukumäärä: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. bus
    13.  > 
    14. walk
    15.  > 
    07:30 Tiong Bahru[EW17]
    East West Line(EW)
    Sidottu Pasir Ris[EW1] 
    (2min
    07:32 07:37 Outram Park[EW16/NE3]
    North East Line
    Sidottu Harbour Front[NE1/CC29] 
    (4min
    07:41 07:41 Harbour Front[NE1/CC29]
    Kävele( 11min
    07:52 07:54 Vivo City(Sentosa)
    Sentosa Express
    Sidottu Beach Station 
    (6min
    08:00 08:00 Imbiah
    Kävele( 2min
    08:02 08:07 Merlion Plaza
    SENTOSA Bus A(Westbound)
    Sidottu Beach Station[Bus] 
    (3min
    08:10 08:10 Beach Station[Bus]
    Kävele( 3min
    08:13 Port of Lost Wonder
  2. 2
    07:38 - 08:32
    54min
    Siirtojen lukumäärä: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. bus
    13.  > 
    14. walk
    15.  > 
    07:38 Tiong Bahru[EW17]
    East West Line(EW)
    Sidottu Tuas Link[EW33] 
    (8min
    07:46 07:49 Buona Vista[EW21/CC22]
    Circle Line(CE)
    Sidottu Harbour Front[NE1/CC29] 
    (15min
    08:04 08:04 Harbour Front[NE1/CC29]
    Kävele( 11min
    08:15 08:15 Vivo City(Sentosa)
    Sentosa Express
    Sidottu Beach Station 
    (6min
    08:21 08:21 Imbiah
    Kävele( 2min
    08:23 08:27 Merlion Plaza
    SENTOSA Bus B(Eastbound)
    Sidottu Beach Station[Bus] 
    (2min
    08:29 08:29 Beach Station[Bus]
    Kävele( 3min
    08:32 Port of Lost Wonder
cntlog