2020/09/30  05:57  Lähtö
1
06:01 - 06:45
44min
Siirtojen lukumäärä: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:01 - 06:51
50min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

Mikäli reitteihin kuuluu jaksoja, joiden hintaa ei pystytä löytämään, emme näytä kokonaissummaa, joka sisältäisi kyseisten jaksojen hinnat.
  1. 1
    06:01 - 06:45
    44min
    Siirtojen lukumäärä: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:01 Airport
    Airport Express Line
    Sidottu Hong Kong 
    (13min
    06:14 06:25 Tsing Yi
    Tung Chung Line
    Sidottu Hong Kong 
    (3min
    06:28 06:33 Lai King
    Tsuen Wan Line
    Sidottu Central 
    (12min
    HKD 9,50
    06:45 Mong Kok
  2. 2
    06:01 - 06:51
    50min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:01 Airport
    Airport Express Line
    Sidottu Hong Kong 
    (23min
    06:24 06:24 Hong Kong
    Kävele( 13min
    06:37 06:41 Central
    Tsuen Wan Line
    Sidottu Tsuen Wan 
    (10min
    HKD 14,00
    06:51 Mong Kok
cntlog