2021-04-23 Lennon aikataulu

  1. EMIRATES EK-513 Boeing 777-300ER Passenger
    04:15 → 06:20
    3t 35min
    varaus
  2. SPICEJET SG-131 Airbus A321
    06:20 → 08:25
    3t 35min
    varaus
  3. INDIGO 6E-23 Airbus A320
    06:50 → 09:10
    3t 50min
    varaus
  4. SPICEJET SG-154 Boeing 737 Passenger
    09:55 → 12:00
    3t 35min
    varaus
  5. EMIRATES EK-511 Boeing 777-300ER Passenger
    11:00 → 13:00
    3t 30min
    varaus
  6. FLYDUBAI FZ-8760 Boeing 737-800 (winglets) Passenger
    12:00 → 14:20
    3t 50min
    varaus
  7. AIR-INDIA EXPRESS IX-141 Boeing 737-800 Passenger
    12:55 → 15:00
    3t 35min
    varaus
  8. EMIRATES EK-517 Boeing 777-300ER Passenger
    16:15 → 18:10
    3t 25min
    varaus
  9. VISTARA UK-223 Airbus A321
    20:00 → 22:20
    3t 50min
    varaus
  10. AIR INDIA AI-995 Boeing 787-8
    20:45 → 23:00
    3t 45min
    varaus
  11. FLYDUBAI FZ-8198 Boeing 737-800 (winglets) Passenger
    22:00 → 00:20
    3t 50min
    varaus

Airport List

Liikennetiedot

Lähin asemat

Lähimmät hotellit

cntlog