RNN Bornholm Airport

Lentotiedot

06:15 → 06:55 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
07:00 → 07:40 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
08:40 → 09:20 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
09:25 → 10:05 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
12:45 → 13:50 1t 05min
BLL Billund Airport Billund, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
14:50 → 15:30 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
16:00 → 16:40 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
17:05 → 17:45 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
18:25 → 19:05 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT
20:55 → 21:35 40min
CPH Copenhagen Kastrup International Airport Copenhagen, Tanska
DANISH AIR TRANSPORT

HUOMAUTUS: näytetään aika on paikallista aikaa.

Powered by OAG

Airport List

Lähimmät hotellit

cntlog