BOI Boise Airport

Lentotiedot

06:00 → 09:33 2t 33min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
06:00 → 06:26 1t 26min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
06:05 → 06:40 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
06:10 → 07:09 59min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
06:10 → 08:00 1t 50min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
06:30 → 06:51 1t 21min
PDX Portland International Airport Portland, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
06:50 → 08:01 2t 11min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
07:00 → 07:35 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
07:00 → 07:55 1t 55min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Yhdysvallat
AMERICAN AIRLINES
07:05 → 08:46 1t 41min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
07:10 → 07:58 1t 48min
SFO San Francisco International Airport San Francisco, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
07:20 → 08:05 1t 45min
OAK Oakland International Airport Oakland, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
07:30 → 11:31 3t 01min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Yhdysvallat
AMERICAN AIRLINES
08:15 → 08:50 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
08:20 → 10:10 1t 50min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
08:20 → 13:25 4t 05min
OMA Eppley Airfield Omaha, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
08:30 → 09:19 1t 49min
SJC San Jose Norman Y. Mineta International Airport San Jose, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
08:45 → 13:13 3t 28min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
09:00 → 10:10 2t 10min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
09:10 → 10:21 1t 11min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
09:25 → 09:46 1t 21min
PDX Portland International Airport Portland, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
09:40 → 10:19 1t 39min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
09:45 → 10:20 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
10:10 → 10:19 1t 09min
GEG Spokane International Airport Spokane, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
10:50 → 11:25 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
11:15 → 13:01 1t 46min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
11:35 → 12:47 2t 12min
SAN San Diego International Airport San Diego, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
11:43 → 12:30 1t 47min
SFO San Francisco International Airport San Francisco, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
11:50 → 13:35 1t 45min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
12:00 → 12:35 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
12:00 → 12:45 1t 45min
OAK Oakland International Airport Oakland, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
12:00 → 14:40 3t 40min
BUR Bob Hope Airport Burbank, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
12:35 → 16:50 3t 15min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
13:18 → 17:44 3t 26min
ORD Chicago O'Hare International Airport Chicago, Yhdysvallat
AMERICAN AIRLINES
13:20 → 14:26 1t 06min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
13:25 → 13:58 1t 33min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
13:40 → 14:01 1t 21min
PDX Portland International Airport Portland, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
13:45 → 14:30 1t 45min
SJC San Jose Norman Y. Mineta International Airport San Jose, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
14:00 → 15:50 1t 50min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
14:22 → 15:18 1t 56min
PHX Phoenix Sky Harbor International Airport Phoenix, Yhdysvallat
AMERICAN AIRLINES
14:25 → 15:00 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
14:25 → 18:05 2t 40min
MSP Minneapolis International Airport Minneapolis-St Paul, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
14:45 → 16:29 1t 44min
DEN Denver International Airport Denver, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
15:27 → 19:28 3t 01min
DFW Dallas Fort Worth International Airport Dallas-Fort Worth, Yhdysvallat
AMERICAN AIRLINES
16:00 → 16:30 1t 30min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
16:15 → 16:36 1t 21min
PDX Portland International Airport Portland, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
16:25 → 17:10 1t 45min
OAK Oakland International Airport Oakland, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
16:25 → 19:20 3t 55min
LGB Long Beach Airport Long Beach, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
16:26 → 17:16 1t 50min
SFO San Francisco International Airport San Francisco, Yhdysvallat
UNITED AIRLINES
16:45 → 17:20 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
17:25 → 18:10 1t 45min
LAS Las Vegas McCarran International Airport Las Vegas, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
17:25 → 23:20 4t 55min
OKC Oklahoma City Will Rogers Airport Oklahoma City, Yhdysvallat
SOUTHWEST AIRLINES
18:00 → 19:14 1t 14min
SLC Salt Lake City International Airport Salt Lake City, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
18:05 → 18:14 1t 09min
GEG Spokane International Airport Spokane, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES
18:30 → 19:52 2t 22min
LAX Los Angeles International Airport Los Angeles, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
19:15 → 19:47 1t 32min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
DELTA AIR LINES
19:45 → 20:20 1t 35min
SEA Seattle Tacoma International Airport Seattle, Yhdysvallat
ALASKA AIRLINES

HUOMAUTUS: näytetään aika on paikallista aikaa.

Powered by OAG

Airport List

Lähimmät hotellit

cntlog