2020/02/21  05:57  Lähtö
1
05:59 - 06:18
19min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
2
06:05 - 06:24
19min
Siirtojen lukumäärä: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
3
06:05 - 06:27
22min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
4
06:05 - 06:27
22min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    05:59 - 06:18
    19min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    05:59 Can Serra
    L1
    Sidottu Fondo 
    (16min
    06:15 06:15 Clot
    Kävele( 3min
    06:18 El Clot-Aragó El Clot-Arago
  2. 2
    06:05 - 06:24
    19min
    Siirtojen lukumäärä: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    06:05 Can Serra
    L1
    Sidottu Fondo 
    (16min
    06:21 06:21 Clot
    Kävele( 3min
    06:24 El Clot-Aragó El Clot-Arago
  3. 3
    06:05 - 06:27
    22min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:05 Can Serra
    L1
    Sidottu Fondo 
    (11min
    06:16 06:21 Catalunya
    R1
    Sidottu Maçanet Massanes Macanet Massanes
    (6min
    06:27 El Clot-Aragó El Clot-Arago
  4. 4
    06:05 - 06:27
    22min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:05 Can Serra
    L1
    Sidottu Fondo 
    (13min
    06:18 06:23 Arc de Triomf
    R1
    Sidottu Maçanet Massanes Macanet Massanes
    (4min
    06:27 El Clot-Aragó El Clot-Arago
cntlog