2019/07/24  18:41  Lähtö
1
18:43 - 18:54
11min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
18:43 - 18:56
13min
Siirtojen lukumäärä: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    18:43 - 18:54
    11min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:43 Arncliffe 18:46 18:50 Wolli Creek
    T8 Airport Line(Revesby-Town Hall)0543
    Sidottu Town Hall 
    (4min
    18:54 Sydney Domestic Airport
  2. 2
    18:43 - 18:56
    13min
    Siirtojen lukumäärä: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:43 Arncliffe 18:46 18:51 Wolli Creek
    T8 Airport Line(Town Hall-Macarthur)1624
    Sidottu Town Hall 
    (5min
    18:56 Sydney Domestic Airport
cntlog