1
18:12 - 20:56
2h44min
Número de transferencias: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
18:12 - 21:17
3h5min
Número de transferencias: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
18:12 - 21:17
3h5min
Número de transferencias: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    18:12 - 20:56
    2h44min
    Número de transferencias: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:12 මහනුවර Kandy
    ප්‍රධාන මාර්ගය Main Line
    Dirección a කොටුව Colombo Fort
    (2h19min
    20:31 20:34 රාගම Ragama
    ප්‍රත්තලම මාර්ගය Puttalam Line
    Dirección a කොටුව Colombo Fort
    (22min
    20:56 දෙමටගොඩ Dematagoda
  2. 2
    18:12 - 21:17
    3h5min
    Número de transferencias: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:12 මහනුවර Kandy
    ප්‍රධාන මාර්ගය Main Line
    Dirección a කොටුව Colombo Fort
    (2h19min
    20:31 20:56 රාගම Ragama 21:17 දෙමටගොඩ Dematagoda
  3. 3
    18:12 - 21:17
    3h5min
    Número de transferencias: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:12 මහනුවර Kandy
    ප්‍රධාන මාර්ගය Main Line
    Dirección a කොටුව Colombo Fort
    (1h58min
    20:10 20:17 වේයන්ගොඩ Veyangoda 21:17 දෙමටගොඩ Dematagoda
cntlog