1
04:07 - 05:37
1小时30分鐘
傳輸數: 3
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
04:37 - 05:52
1小时15分鐘
傳輸數: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    04:07 - 05:37
    1小时30分鐘
    傳輸數: 3
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    04:07 Schönefeld SXL(Airport) Schonefeld SXL(Airport)
    N7(Bus)
    往Rudow 
    (16分鐘
    04:23 04:55 Rudow
    U7
    往Rathaus Spandau 
    (18分鐘
    05:13 05:16 Hermannplatz
    U8
    往Wittenau 
    (10分鐘
    05:26 05:30 Alexanderplatz
    S3
    往Spandau 
    (7分鐘
    05:37 Berlin Central Station
  2. 2
    04:37 - 05:52
    1小时15分鐘
    傳輸數: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    04:37 Schönefeld SXL(Airport) Schonefeld SXL(Airport)
    N7(Bus)
    往Rudow 
    (3分鐘
    04:40 05:13 Berlin-Schonefeld Airport
    S9
    往Spandau 
    (39分鐘
    05:52 Berlin Central Station
cntlog