2020/02/22  10:49  出发
1
16:47 - 03:50
11小时3分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
16:47 - 03:50
11小时3分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
16:47 - 03:50
11小时3分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    16:47 - 03:50
    11小时3分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    16:47 ڈرگ روڈ Drigh Road
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (1小时58分钟
    18:45 19:13 حیدرآباد جوڑ Hyderabad Jn.
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (4小时12分钟
    23:25 03:40 روہڑی جنکشن Rohri Jn.
    روہڑی - چمن Rohri-Chaman(Main Line3)
    前往چمن Chaman
    (10分钟
    03:50 سكهر Sukkur
  2. 2
    16:47 - 03:50
    11小时3分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    16:47 ڈرگ روڈ Drigh Road
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (1小时58分钟
    18:45 20:50 حیدرآباد جوڑ Hyderabad Jn.
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (5小时0分钟
    01:50 03:40 روہڑی جنکشن Rohri Jn.
    روہڑی - چمن Rohri-Chaman(Main Line3)
    前往چمن Chaman
    (10分钟
    03:50 سكهر Sukkur
  3. 3
    16:47 - 03:50
    11小时3分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    16:47 ڈرگ روڈ Drigh Road
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (1小时58分钟
    18:45 21:15 حیدرآباد جوڑ Hyderabad Jn.
    کراچی - پشاور Karachi-Peshawar(Main Line1)
    前往پشاور اردوگاه Peshawar Cantt
    (3小时55分钟
    01:10 03:40 روہڑی جنکشن Rohri Jn.
    روہڑی - چمن Rohri-Chaman(Main Line3)
    前往چمن Chaman
    (10分钟
    03:50 سكهر Sukkur
cntlog