2019/10/22  22:41  出发
1
06:51 - 07:27
36分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
2
06:41 - 07:27
46分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
3
06:41 - 07:27
46分钟
传输数: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
  1. 1
    06:51 - 07:27
    36分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    06:51 Kings Cross 06:55 07:00 Town Hall 07:06 07:06 Circular Quay
    步行( 1分钟
    07:07 07:14 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Rose Bay)0645
    前往Watsons Bay 
    (13分钟
    07:27 Rose Bay
  2. 2
    06:41 - 07:27
    46分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    06:41 Kings Cross 06:45 06:50 Town Hall
    T8 Airport Line(Revesby-Town Hall)0543
    前往Macarthur 
    (5分钟
    06:55 06:55 Circular Quay
    步行( 1分钟
    06:56 07:14 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Rose Bay)0645
    前往Watsons Bay 
    (13分钟
    07:27 Rose Bay
  3. 3
    06:41 - 07:27
    46分钟
    传输数: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    06:41 Kings Cross 06:45 06:53 Town Hall
    T3 Bankstown Line(Lidcombe-Museum)0352
    前往Museum 
    (6分钟
    06:59 06:59 Circular Quay
    步行( 1分钟
    07:00 07:14 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Rose Bay)0645
    前往Watsons Bay 
    (13分钟
    07:27 Rose Bay
cntlog