1
23:44 - 00:54
1h10min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
23:27 - 00:54
1h27min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    23:44 - 00:54
    1h10min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    23:44 San Francisco International Airport(Sfo)
    [BART]Pittsburg/Bay Point - SFO
    På väg till Antioch(San Francisco) 
    (46min
    00:30 00:33 19Th St/Oakland
    [BART]Richmond - Warm Springs/South Fremont
    På väg till Richmond 
    (21min
    00:54 Richmond
  2. 2
    23:27 - 00:54
    1h27min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    23:27 San Francisco International Airport(Sfo)
    [BART]Antioch - SFO/Millbrae
    På väg till Antioch(San Francisco) 
    (49min
    00:16 00:36 Macarthur
    [BART]Richmond - Warm Springs/South Fremont
    På väg till Richmond 
    (18min
    00:54 Richmond
cntlog