2020/07/05  10:03  Avgång
1
02:59 - 04:35
1h36min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
2
02:39 - 04:35
1h56min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
02:19 - 04:35
2h16min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
4
23:43 - 04:35
4h52min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  1. 1
    02:59 - 04:35
    1h36min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    02:59 36 Avenue
    N Line[NYC Subway]
    På väg till Coney Island-Stillwell Ave 
    (9min
    03:08 03:08 Lexington Ave/59 St
    Gångväg( 6min
    03:14 03:17 Lexington Ave-63 St
    F Line[NYC Subway]
    På väg till Jamaica-179 St 
    (19min
    03:36 03:52 75 Avenue
    E Line[NYC Subway]
    På väg till Jamaica Center-Parsons/Archer 
    (7min
    03:59 03:59 Sutphin Blvd/Archer Ave/JFK Airport
    Gångväg( 7min
    04:06 04:15 Jamaica Station(Air Train)
    Jamaica Station Train[Air Train]
    På väg till Federal Circle 
    (20min
    04:35 JFK Terminal 8
  2. 2
    02:39 - 04:35
    1h56min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    02:39 36 Avenue
    N Line[NYC Subway]
    På väg till Coney Island-Stillwell Ave 
    (17min
    02:56 02:56 Times Square-42 St
    Gångväg( 6min
    03:02 03:21 42 St-Port Authority Bus Terminal
    E Line[NYC Subway]
    På väg till Jamaica Center-Parsons/Archer 
    (38min
    03:59 03:59 Sutphin Blvd/Archer Ave/JFK Airport
    Gångväg( 7min
    04:06 04:15 Jamaica Station(Air Train)
    Jamaica Station Train[Air Train]
    På väg till Federal Circle 
    (20min
    04:35 JFK Terminal 8
  3. 3
    02:19 - 04:35
    2h16min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    02:19 36 Avenue
    N Line[NYC Subway]
    På väg till Coney Island-Stillwell Ave 
    (49min
    03:08 03:23 Jay Street-Metro Tech
    A Line[NYC Subway]
    På väg till Far Rockaway-Mott Ave 
    (40min
    04:03 04:03 Howard Beach-JFK Airport
    Gångväg( 8min
    04:11 04:15 Howard Beach
    Howard Beach Station Train[Air Train]
    På väg till Lefferts Boulevard 
    (20min
    04:35 JFK Terminal 8
  4. 4
    23:43 - 04:35
    4h52min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    23:43 36 Avenue
    N Line[NYC Subway]
    På väg till Coney Island-Stillwell Ave 
    (17min
    00:00 00:00 Times Square-42 St
    Gångväg( 6min
    00:06 00:16 42 St-Port Authority Bus Terminal
    E Line[NYC Subway]
    På väg till Jamaica Center-Parsons/Archer 
    (33min
    00:49 00:49 Sutphin Blvd/Archer Ave/JFK Airport
    Gångväg( 7min
    00:56 04:15 Jamaica Station(Air Train)
    Jamaica Station Train[Air Train]
    På väg till Federal Circle 
    (20min
    04:35 JFK Terminal 8
cntlog