2019/12/12  11:55  Avgång
1
12:25 - 14:01
1h36min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
13:15 - 14:37
1h22min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    12:25 - 14:01
    1h36min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    12:25 社頭 Shetou
    區間車/區間快車 Local/Semi Local Train
    På väg till 彰化 Changhua
    (25min
    12:50 13:00 彰化 Changhua
    區間車/區間快車 Local/Semi Local Train
    På väg till 竹南 Zhunan
    (1h1min
    14:01 通霄 Tongxiao
  2. 2
    13:15 - 14:37
    1h22min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    13:15 社頭 Shetou
    區間車/區間快車 Local/Semi Local Train
    På väg till 彰化 Changhua
    (9min
    13:24 13:29 員林 Yuanlin
    莒光號 Chu-Kuang Express
    På väg till 竹南 Zhunan
    (1h8min
    14:37 通霄 Tongxiao
cntlog