2020/04/08  17:45  Avgång
1
17:46 - 18:44
58min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
17:46 - 18:54
1h8min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    17:46 - 18:44
    58min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    17:46 Bicutan
    Metro South Commuter Train(Tutuban-Alabang)
    På väg till Tutuban(Manila) 
    (15min
    PHP 15,00
    18:01 18:01 Edsa(PNR)
    Gångväg( 10min
    18:11 18:15 Magallanes
    Manila MRT 3
    På väg till Taft Avenue 
    (3min
    PHP 13,00
    18:18 18:18 Taft Avenue
    Gångväg( 7min
    18:25 18:32 EDSA(LRT)
    Manila LRT Line 1
    På väg till Roosevelt 
    (12min
    PHP 20,00
    18:44 Un Avenue
  2. 2
    17:46 - 18:54
    1h8min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    17:46 Bicutan
    Metro South Commuter Train(Tutuban-Alabang)
    På väg till Tutuban(Manila) 
    (50min
    PHP 20,00
    18:36 18:36 Blumentritt(PNR)
    Gångväg( 4min
    18:40 18:42 Blumentritt(LRT)
    Manila LRT Line 1
    På väg till Baclaran 
    (12min
    PHP 20,00
    18:54 Un Avenue
cntlog