1
11:13 - 11:50
37min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
2
11:13 - 12:09
56min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
11:23 - 12:29
1h6min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    11:13 - 11:50
    37min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    11:13 Gaustadalleen
    Tram Line 18
    På väg till Ljabru 
    (1min
    11:14 11:14 Forskningsparken[Tram]
    Gångväg( 5min
    11:19 11:23 Forskningsparken
    T-bane Line 5(Storo-Vestli)
    På väg till Vestli 
    (4min
    11:27 11:32 Majorstuen
    T-bane Line 3(Kolsas-Mortensrud)
    På väg till Kolsas 
    (14min
    11:46 11:46 Jar
    Gångväg( 4min
    11:50 Jar[Tram]
  2. 2
    11:13 - 12:09
    56min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    11:13 Gaustadalleen
    Tram Line 18
    På väg till Ljabru 
    (18min
    11:31 11:41 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    Tram Line 13
    På väg till Bekkestua[Tram] 
    (28min
    12:09 Jar[Tram]
  3. 3
    11:23 - 12:29
    1h6min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    11:23 Gaustadalleen
    Tram Line 17
    På väg till Grefsen station 
    (18min
    11:41 12:01 Jernbanetorget(Oslo S)[Tram]
    Tram Line 13
    På väg till Bekkestua[Tram] 
    (28min
    12:29 Jar[Tram]
cntlog