1
21:39 - 21:59
20min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
21:32 - 21:59
27min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
21:54 - 22:14
20min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  1. 1
    21:39 - 21:59
    20min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    21:39 Nationaltheatret
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    På väg till Bergkrystallen 
    (20min
    21:59 Lambertseter
  2. 2
    21:32 - 21:59
    27min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    21:32 Nationaltheatret
    T-bane Line 1(Frognerseteren-Helsfyr)
    På väg till Bergkrystallen 
    (9min
    21:41 21:48 Helsfyr
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    På väg till Bergkrystallen 
    (11min
    21:59 Lambertseter
  3. 3
    21:54 - 22:14
    20min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    21:54 Nationaltheatret
    T-bane Line 4(Vestli-Bergkrystallen)
    På väg till Bergkrystallen 
    (20min
    22:14 Lambertseter
cntlog