1
09:50 - 10:49
59min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
2
09:50 - 10:57
1h7min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
3
09:42 - 10:57
1h15min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
4
09:42 - 10:57
1h15min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    09:50 - 10:49
    59min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    09:50 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
    Gångväg( 7min
    09:57 10:00 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    KLIA Express Line
    På väg till KL Sentral 
    (28min
    MYR 55,00
    10:28 10:32 KL Sentral
    [rapid KL]Laluan Kelana Jaya Kelana Jaya Line[rapid KL]
    På väg till Gombak 
    (7min
    MYR 2,00
    10:39 10:39 Dang Wangi
    Gångväg( 10min
    10:49 Bukit Nanas
  2. 2
    09:50 - 10:57
    1h7min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    09:50 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
    Gångväg( 7min
    09:57 10:00 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    KLIA Express Line
    På väg till KL Sentral 
    (28min
    MYR 55,00
    10:28 10:28 KL Sentral
    Gångväg( 13min
    10:41 10:45 KL Sentral(Monorail)
    KL Monorail KL Monorail Line[rapid KL]
    På väg till Titiwangsa 
    (12min
    MYR 3,10
    10:57 Bukit Nanas
  3. 3
    09:42 - 10:57
    1h15min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    09:42 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
    Gångväg( 7min
    09:49 09:52 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    KLIA Transit Line
    På väg till KL Sentral 
    (35min
    MYR 55,00
    10:27 10:27 KL Sentral
    Gångväg( 13min
    10:40 10:45 KL Sentral(Monorail)
    KL Monorail KL Monorail Line[rapid KL]
    På väg till Titiwangsa 
    (12min
    MYR 3,10
    10:57 Bukit Nanas
  4. 4
    09:42 - 10:57
    1h15min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    09:42 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur/KLIA[KUL/Air Lane] Kuala Lumpur International Airport/KLIA[KUL/Air Lane]
    Gångväg( 7min
    09:49 09:52 Lapangan Terbang Antarabangsa Kuala Lumpur(KLIA) Kuala Lumpur International Airport(KLIA)
    KLIA Transit Line
    På väg till KL Sentral 
    (25min
    MYR 38,40
    10:17 10:25 Bandar Tasik Selatan 10:45 10:50 Hang Tuah
    KL Monorail KL Monorail Line[rapid KL]
    På väg till Titiwangsa 
    (7min
    MYR 4,80
    10:57 Bukit Nanas
cntlog