1
08:10 - 09:10
1h0min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
08:10 - 09:10
1h0min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    08:10 - 09:10
    1h0min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    08:10 出雲空港 Izumo Airport
    連絡バス(出雲空港-松江) Bus(Izumo Airport-Matsue)
    På väg till 松江しんじ湖温泉 Matsueshinjikonsen
    (35min
    JPY 1 030
    08:45 09:02 松江 Matsue
    JR山陰本線(米子-幡生) JR San'in Main Line(Yonago-Hatabu)
    På väg till 出雲市 Izumoshi
    (8min
    JPY 200
    09:10 玉造温泉 Tamatsukurionsen
  2. 2
    08:10 - 09:10
    1h0min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    08:10 出雲空港 Izumo Airport
    連絡バス(出雲空港-出雲市) Bus(Izumo Airport-Izumoshi)
    På väg till 出雲市 Izumoshi
    (18min
    JPY 460
    08:28 08:45 直江 Naoe 09:10 玉造温泉 Tamatsukurionsen
cntlog