1
06:37 - 07:27
50min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
06:33 - 07:27
54min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
3
06:47 - 07:42
55min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    06:37 - 07:27
    50min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:37 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    南海空港線空港急行 Nankai Airport Line Airport Express
    På väg till 泉佐野 Izumisano
    (8min
    Genom tåget 泉佐野 Izumisano
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    På väg till なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    (32min
    JPY 930
    07:18 07:25 新今宮 Shin-imamiya
    JR大阪環状線 JR Osaka Loop Line
    På väg till 天王寺 Tennoji
    (2min
    JPY 130
    07:27 天王寺 Tennoji
  2. 2
    06:33 - 07:27
    54min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    06:33 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    南海空港線 Nankai Airport Line
    På väg till 泉佐野 Izumisano
    (10min
    06:43 06:46 泉佐野 Izumisano
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    På väg till なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    (32min
    JPY 930
    07:18 07:25 新今宮 Shin-imamiya
    JR大阪環状線 JR Osaka Loop Line
    På väg till 天王寺 Tennoji
    (2min
    JPY 130
    07:27 天王寺 Tennoji
  3. 3
    06:47 - 07:42
    55min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    06:47 関西空港 Kansai Airport(Osaka) Genom tåget 日根野 Hineno 07:42 天王寺 Tennoji
cntlog