1
07:30 - 08:50
1h20min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
2
07:18 - 09:05
1h47min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. bus
  5.  > 
3
07:38 - 09:19
1h41min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. walk
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
  14. train
  15.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    07:30 - 08:50
    1h20min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    07:30 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    空港連絡バス(伊丹空港-関西空港) Airport shuttle bus(Itami Airport-Kansai Airport)
    På väg till 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
    (1h20min
    JPY 1 950
    08:50 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
  2. 2
    07:18 - 09:05
    1h47min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. bus
    5.  > 
    07:18 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    関空快速 Kanku Rapid
    På väg till 鳳 Otori
    (50min
    JPY 1 080
    08:08 08:30 天王寺 Tennoji
    空港連絡バス(伊丹空港-あべの橋) Airport shuttle bus(Itami Airport-Abenohashi)
    På väg till 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
    (35min
    JPY 640
    09:05 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
  3. 3
    07:38 - 09:19
    1h41min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. walk
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    14. train
    15.  > 
    07:38 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    南海空港線空港急行 Nankai Airport Line Airport Express
    På väg till 泉佐野 Izumisano
    (9min
    Genom tåget 泉佐野 Izumisano
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    På väg till なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    (37min
    JPY 930
    08:27 08:27 なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    Gångväg( 7min
    08:34 08:36 なんば〔Osaka Metro〕 Namba(Osaka Metro)
    OsakaMetro御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På väg till 江坂 Esaka
    (8min
    JPY 230
    08:44 08:44 梅田(Osaka Metro) Umeda(Osaka Metro)
    Gångväg( 7min
    08:51 08:51 Osaka-Umeda(Hankyu Line)
    阪急宝塚線 Hankyu Takarazuka Line
    På väg till 宝塚 Takarazuka
    (20min
    JPY 230
    09:11 09:16 蛍池 Hotarugaike
    大阪モノレール Osaka Monorail
    På väg till 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
    (3min
    JPY 200
    09:19 大阪空港[伊丹] Osaka Airport
cntlog