1
07:10 - 08:36
1h26min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
07:10 - 08:45
1h35min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
07:10 - 11:13
4h3min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    07:10 - 08:36
    1h26min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    07:10 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    07:40 07:56 岡山 Okayama
    のぞみ Bullet Train Nozomi
    På väg till 博多 Hakata
    (40min
    JPY 3 080
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 270
    1:a klass : JPY 5 540
    08:36 広島 Hiroshima
  2. 2
    07:10 - 08:45
    1h35min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    07:10 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    07:40 08:05 岡山 Okayama
    さくら Sakura
    På väg till 博多 Hakata
    (40min
    JPY 3 080
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 060
    1:a klass : JPY 5 330
    08:45 広島 Hiroshima
  3. 3
    07:10 - 11:13
    4h3min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:10 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    07:40 08:25 岡山 Okayama 09:51 09:52 糸崎 Itozaki
    JR山陽本線(岡山-下関) JR San'yo Main Line(Okayama-Shimonoseki)
    På väg till 三原 Mihara
    (1h21min
    JPY 3 080
    11:13 広島 Hiroshima
cntlog