1
21:50 - 05:28
7h38min
Antal överföringar: 4
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
2
21:40 - 05:28
7h48min
Antal överföringar: 5
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 
3
21:50 - 05:44
7h54min
Antal överföringar: 4
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
4
21:50 - 05:55
8h5min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  12. train
  13.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    21:50 - 05:28
    7h38min
    Antal överföringar: 4
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    21:50 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    22:20 22:41 岡山 Okayama
    ひかり Bullet Train Hikari
    På väg till 新大阪 Shinosaka
    (51min
    JPY 3 080
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 060
    1:a klass : JPY 5 330
    23:32 23:44 新大阪 Shinosaka
    大阪メトロ御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På väg till なかもず Nakamozu(Osaka Subway)
    (14min
    JPY 280
    23:58 23:58 Namba(Osaka Metro)
    Gångväg( 7min
    00:05 00:08 なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    南海本線急行 Nankai Main Line Express
    På väg till 和歌山市 Wakayamashi
    (34min
    00:42 05:20 泉佐野 Izumisano
    南海空港線 Nankai Airport Line
    På väg till 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    (8min
    JPY 930
    05:28 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
  2. 2
    21:40 - 05:28
    7h48min
    Antal överföringar: 5
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    21:40 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    22:10 22:18 岡山 Okayama
    こだま Bullet Train Kodama
    På väg till 新大阪 Shinosaka
    (1h0min
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 060
    23:18 23:26 新大阪 Shinosaka 23:30 23:38 大阪 Osaka
    JR大阪環状線 JR Osaka Loop Line
    På väg till 西九条 Nishikujo
    (17min
    JPY 3 410
    23:55 00:02 新今宮 Shinimamiya
    南海本線 Nankai Main Line
    På väg till 和歌山市 Wakayamashi
    (53min
    00:55 05:20 泉佐野 Izumisano
    南海空港線 Nankai Airport Line
    På väg till 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    (8min
    JPY 930
    05:28 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
  3. 3
    21:50 - 05:44
    7h54min
    Antal överföringar: 4
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    21:50 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    22:20 22:41 岡山 Okayama
    ひかり Bullet Train Hikari
    På väg till 新大阪 Shinosaka
    (51min
    JPY 3 080
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 060
    1:a klass : JPY 5 330
    23:32 23:44 新大阪 Shinosaka
    大阪メトロ御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På väg till なかもず Nakamozu(Osaka Subway)
    (21min
    JPY 280
    00:05 00:20 天王寺 Tennoji 01:05 05:34 日根野 Hineno
    JR関西空港線 JR Kansai Airport Line
    På väg till 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    (10min
    JPY 1 080
    05:44 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
  4. 4
    21:50 - 05:55
    8h5min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    12. train
    13.  > 
    21:50 岡山空港 Okayama Airport
    連絡バス(岡山空港-岡山) Bus(Okayama Airport-Okayama)
    På väg till 岡山 Okayama
    (30min
    JPY 760
    22:20 22:41 岡山 Okayama
    ひかり Bullet Train Hikari
    På väg till 新大阪 Shinosaka
    (51min
    JPY 3 080
    Ingen platsreservation : JPY 2 530
    Platsreservation : JPY 3 060
    1:a klass : JPY 5 330
    23:32 23:44 新大阪 Shinosaka
    大阪メトロ御堂筋線 Osaka Metro Midosuji Line
    På väg till なかもず Nakamozu(Osaka Subway)
    (14min
    JPY 280
    23:58 23:58 Namba(Osaka Metro)
    Gångväg( 7min
    00:05 05:10 なんば〔南海線〕 Namba(Nankai Line)
    南海本線空港急行 Nankai Main Line Airport Express
    På väg till 和歌山市 Wakayamashi
    (35min
    Genom tåget 泉佐野 Izumisano
    南海空港線空港急行 Nankai Airport Line Airport Express
    På väg till 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
    (9min
    JPY 930
    05:55 関西空港 Kansai Airport(Osaka)
cntlog