1
15:26 - 16:32
1h6min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
15:50 - 16:37
47min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 

För turer med avsnitt där biljettpris inte kan hittas kommer det totala priset inklusive biljettpriserna för dessa avsnitt inte att visas.
  1. 1
    15:26 - 16:32
    1h6min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    15:26 Flaminio(Piazza del Popolo)
    Metropolitana di Roma Linea A Roma Metro Line A
    På väg till Anagnina 
    (16min
    EUR 1,50
    15:42 15:42 Ponte Lungo
    Gångväg( 9min
    15:51 15:53 Tuscolana
    FL1-2
    På väg till Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
    (39min
    16:32 Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
  2. 2
    15:50 - 16:37
    47min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    15:50 Flaminio(Piazza del Popolo)
    Metropolitana di Roma Linea A Roma Metro Line A
    På väg till Anagnina 
    (9min
    EUR 1,50
    15:59 15:59 Termini
    Gångväg( 4min
    16:03 16:05 Roma Termini
    Leonardo Express
    På väg till Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
    (32min
    EUR 14,00
    16:37 Fiumicino Aeroporto Fiumicino Airport
cntlog