1
18:27 - 19:04
37min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
18:32 - 19:16
44min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    18:27 - 19:04
    37min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    18:27 Cadorna
    MalpensaExpress(Cadorna-Terminal2)
    På väg till Malpensa Aeroporto Terminal2 Malpensa Airport Terminal2
    (37min
    19:04 Malpensa Aeroporto Terminal1 Malpensa Airport Terminal1
  2. 2
    18:32 - 19:16
    44min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    18:32 Cadorna
    [Trenord]S3
    På väg till Saronno 
    (7min
    18:39 18:42 Bovisa
    MalpensaExpress(Centrale-Terminal2)[Local]
    På väg till Malpensa Aeroporto Terminal2 Malpensa Airport Terminal2
    (34min
    19:16 Malpensa Aeroporto Terminal1 Malpensa Airport Terminal1
cntlog