2021/01/28  14:10  Avgång
1
14:36 - 20:41
6h5min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
2
14:36 - 20:41
6h5min
Antal överföringar: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
15:06 - 22:12
7h6min
Antal överföringar: 3
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
4
14:36 - 22:12
7h36min
Antal överföringar: 4
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
  1. 1
    14:36 - 20:41
    6h5min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    14:36 East Grinstead
    [Southern] East Grinstead - Victoria
    På väg till Victoria 
    (56min
    15:32 15:37 Victoria
    Victoria Line
    På väg till Walthamstow Central 
    (14min
    15:51 16:04 Finsbury Park
    [East Coast] Inverness - Kings Cross
    På väg till Edinburgh 
    (4h18min
    20:22 20:33 Edinburgh
    [ScotRail] Perth - Edinburgh
    På väg till Glasgow Queen Street 
    (8min
    20:41 Edinburgh Park
  2. 2
    14:36 - 20:41
    6h5min
    Antal överföringar: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    14:36 East Grinstead
    [Southern] East Grinstead - Victoria
    På väg till Victoria 
    (46min
    15:22 15:28 Balham
    Northern Line (Edgware-Bank-Morden)
    På väg till High Barnet 
    (7min
    15:35 15:38 Stockwell
    Victoria Line
    På väg till Walthamstow Central 
    (19min
    15:57 16:04 Finsbury Park
    [East Coast] Inverness - Kings Cross
    På väg till Edinburgh 
    (4h18min
    20:22 20:33 Edinburgh
    [ScotRail] Perth - Edinburgh
    På väg till Glasgow Queen Street 
    (8min
    20:41 Edinburgh Park
  3. 3
    15:06 - 22:12
    7h6min
    Antal överföringar: 3
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    15:06 East Grinstead
    [Southern] East Grinstead - Victoria
    På väg till Victoria 
    (56min
    16:02 16:17 Victoria
    Victoria Line
    På väg till Walthamstow Central 
    (13min
    16:30 16:34 Finsbury Park
    [East Coast] Inverness - Kings Cross
    På väg till Edinburgh 
    (4h40min
    21:14 22:01 Edinburgh
    [ScotRail] Perth - Edinburgh
    På väg till Glasgow Queen Street 
    (11min
    22:12 Edinburgh Park
  4. 4
    14:36 - 22:12
    7h36min
    Antal överföringar: 4
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    14:36 East Grinstead
    [Southern] East Grinstead - Victoria
    På väg till Victoria 
    (46min
    15:22 15:28 Balham
    Northern Line (Edgware-Bank-Morden)
    På väg till Edgware 
    (28min
    15:56 16:10 Euston
    [Virgin Trains] Euston - Glasgow Central
    På väg till Glasgow Central 
    (4h23min
    20:33 21:07 Carstairs
    [TransPennine Express] Edinburgh - Manchester Airport
    På väg till Haymarket 
    (27min
    21:34 22:06 Haymarket
    [ScotRail] Perth - Edinburgh
    På väg till Glasgow Queen Street 
    (6min
    22:12 Edinburgh Park
cntlog