2021/01/23  16:03  Avgång
1
16:11 - 16:48
37min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
16:08 - 16:48
40min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
3
16:03 - 16:48
45min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
4
16:03 - 16:54
51min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    16:11 - 16:48
    37min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    16:11 Gare du Nord
    RER-B(Robinson-Mitry Claye)
    På väg till Robinson 
    (6min
    16:17 16:22 St-Michel Notre-Dame
    RER-C13
    På väg till Massy-Palaiseau 
    (26min
    16:48 Orly Ville
  2. 2
    16:08 - 16:48
    40min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    16:08 Gare du Nord 16:17 16:22 St-Michel Notre-Dame
    RER-C13
    På väg till Massy-Palaiseau 
    (26min
    16:48 Orly Ville
  3. 3
    16:03 - 16:48
    45min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    16:03 Gare du Nord
    RER-B(Massy Palaiseau -Aéroport Charles de Gaulle) RER-B(Massy Palaiseau -Aeroport Charles de Gaulle)
    På väg till Saint-Rémy lès-Chevreuse Saint-Remy les-Chevreuse
    (6min
    16:09 16:22 St-Michel Notre-Dame
    RER-C13
    På väg till Massy-Palaiseau 
    (26min
    16:48 Orly Ville
  4. 4
    16:03 - 16:54
    51min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    16:03 Gare du Nord
    RER-B(Massy Palaiseau -Aéroport Charles de Gaulle) RER-B(Massy Palaiseau -Aeroport Charles de Gaulle)
    På väg till Saint-Rémy lès-Chevreuse Saint-Remy les-Chevreuse
    (34min
    16:37 16:40 Massy-Verrières Massy-Verrieres
    RER-C14
    På väg till Versailles - Château Versailles - Chateau
    (14min
    16:54 Orly Ville
cntlog