2022-10-01 Tidtabell för flyg

  1. JETBLUE AIRWAYS B6-94 Embraer 190
    10:20 → 13:02
    2h 42min
    Bokning
  2. JETBLUE AIRWAYS B6-1694 Airbus A320
    13:45 → 16:28
    2h 43min
    Bokning
  3. JETBLUE AIRWAYS B6-2194 Airbus A320
    17:10 → 19:56
    2h 46min
    Bokning

Airport Lista

närmaste hotell

cntlog