2019-08-19 Tidtabell för flyg

  1. NORDAVIA 5N-265 Boeing 737-800 Passenger
    10:25 → 12:35
    2h 10min
    Bokning
  2. ALROSA 6R-639 Boeing 737-700 Passenger
    10:50 → 12:50
    2h 00min
    Bokning
  3. NORDSTAR AIRLINES Y7-1021 Boeing 737-300 Passenger
    12:35 → 15:00
    2h 25min
    Bokning
  4. S7 AIRLINES S7-1215
    15:00 → 17:15
    2h 15min
    Bokning
  5. URAL AIRLINES U6-153 Airbus A320
    16:15 → 18:20
    2h 05min
    Bokning
  6. S7 AIRLINES S7-1219 Airbus A319
    23:55 → 02:10
    2h 15min
    Bokning

Airport Lista

närmaste hotell

Det går inte att hitta en plats.
cntlog