2019-10-23 Tidtabell för flyg

  1. INDIGO 6E-161 Airbus A320
    13:10 → 14:55
    1h 45min
    Bokning
  2. SPICEJET SG-923 Boeing 737 Passenger
    14:45 → 16:30
    1h 45min
    Bokning
  3. GO AIR G8-913 Airbus A320
    18:15 → 20:00
    1h 45min
    Bokning
  4. INDIGO 6E-947 Airbus A320
    23:40 → 01:40
    2h 00min
    Bokning

Airport Lista

Reseinformation

Närmaste stationer

närmaste hotell

cntlog