MIL  Milan DUS  Duesseldorf

BGY→DUS
Milan Bergamo Orio al Serio Airport→Duesseldorf International Airport
LIN→DUS
Milan Linate Airport→Duesseldorf International Airport
02h 30min (2 Flyg/Dag)
ALITALIA
MXP→DUS
Milan Malpensa International Airport→Duesseldorf International Airport
02h 35min (4 Flyg/Dag)
EUROWINGS

Lägg märke till: Den visar tiden lokal tid.

Powered by OAG

Milan Linate Airport→Duesseldorf International Airport

  1. ALITALIA AZ-0418 Embraer 175
    08:30 → 10:00
    1h 30min
    Bokning
  2. ALITALIA AZ-0414 Embraer 175
    15:10 → 16:40
    1h 30min
    Bokning
Se mer(2Flyg)

Milan Malpensa International Airport→Duesseldorf International Airport

  1. EUROWINGS EW-9827 Airbus A320 (sharklets)
    09:15 → 10:50
    1h 35min
    Bokning
  2. EUROWINGS EW-9823 Airbus A319
    12:10 → 13:45
    1h 35min
    Bokning
  3. EUROWINGS EW-9825 Airbus A319
    16:10 → 17:45
    1h 35min
    Bokning
Se mer(4Flyg)
cntlog