LON  London BFS  Belfast

LCY→BHD
London City Airport→George Best Belfast City Airport
LGW→BFS
London Gatwick Airport→Belfast International Airport
02h 30min (3 Flyg/Dag)
EASYJET
LHR→BHD
London Heathrow Airport→George Best Belfast City Airport
01h 20min (6 Flyg/Dag)
BRITISH AIRWAYS / AER LINGUS
LTN→BFS
London Luton Airport→Belfast International Airport
01h 20min (2 Flyg/Dag)
EASYJET
STN→BFS
London Stansted Airport→Belfast International Airport
01h 20min (2 Flyg/Dag)
EASYJET

Lägg märke till: Den visar tiden lokal tid.

Powered by OAG

London Gatwick Airport→Belfast International Airport

  1. EASYJET U2-831 Airbus A320
    08:35 → 10:05
    1h 30min
    Bokning
  2. EASYJET U2-841 Airbus A320
    17:40 → 19:10
    1h 30min
    Bokning
  3. EASYJET U2-833 Airbus A320
    19:30 → 21:00
    1h 30min
    Bokning
Se mer(3Flyg)

London Heathrow Airport→George Best Belfast City Airport

  1. BRITISH AIRWAYS BA-1414 Airbus A319
    06:25 → 07:45
    1h 20min
    Bokning
  2. AER LINGUS EI-931 Airbus A320
    10:00 → 11:20
    1h 20min
    Bokning
  3. BRITISH AIRWAYS BA-1416 Airbus A320
    12:55 → 14:20
    1h 25min
    Bokning
Se mer(6Flyg)

London Luton Airport→Belfast International Airport

  1. EASYJET U2-183 Airbus A319
    07:00 → 08:20
    1h 20min
    Bokning
  2. EASYJET U2-185 Airbus A320
    14:45 → 16:00
    1h 15min
    Bokning
Se mer(2Flyg)

London Stansted Airport→Belfast International Airport

  1. EASYJET U2-255 Airbus A320
    07:45 → 09:05
    1h 20min
    Bokning
  2. EASYJET U2-267 Airbus A320
    20:15 → 21:30
    1h 15min
    Bokning
Se mer(2Flyg)
cntlog