2019/11/13  14:17  Avgång
1
14:25 - 14:37
12min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
2
14:38 - 14:53
15min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    14:25 - 14:37
    12min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    14:25 Aeroport Airport
    Gångväg( 6min
    14:31 14:34 Aeroport T2 Airport T2
    L9S
    På väg till Zona Universitària(TMB) Zona Universitaria(TMB)
    (3min
    14:37 Parc Nou
  2. 2
    14:38 - 14:53
    15min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    14:38 Aeroport Airport
    R2N
    På väg till Maçanet Massanes Macanet Massanes
    (8min
    14:46 14:46 El Prat de Llobregat
    Gångväg( 4min
    14:50 14:51 El Prat Estació El Prat Station
    L9S
    På väg till Aeroport T1 Airport T1
    (2min
    14:53 Parc Nou
cntlog