1
07:49 - 08:06
17min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
2
07:55 - 08:12
17min
Antal överföringar: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  1. 1
    07:49 - 08:06
    17min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    07:49 Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    På väg till Vanløse Vanlose (Metro)
    (15min
    08:04 08:04 Nørreport Norreport (Metro)
    Gångväg( 2min
    08:06 Nørreport Norreport
  2. 2
    07:55 - 08:12
    17min
    Antal överföringar: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    07:55 Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    På väg till Vanløse Vanlose (Metro)
    (15min
    08:10 08:10 Nørreport Norreport (Metro)
    Gångväg( 2min
    08:12 Nørreport Norreport
cntlog