1
03:08 - 03:35
27min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    03:08 - 03:35
    27min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    03:08 Forum
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    På väg till Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    (7min
    03:15 03:22 Christianshavn
    Metro 2 Copenhagen Metro 2
    På väg till Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
    (13min
    03:35 Københavns Lufthavn Copenhagen Airport
cntlog