1
11:44 - 12:34
50min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
11:57 - 12:36
39min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. bus
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  1. 1
    11:44 - 12:34
    50min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    11:44 Schönefeld SXL(Airport) Schonefeld SXL(Airport)
    X7(Express Bus)
    På väg till Rudow 
    (13min
    11:57 12:07 Rudow
    U7
    På väg till Rathaus Spandau 
    (14min
    12:21 12:29 Neukölln Neukolln
    S42
    På väg till Sonnenallee 
    (5min
    12:34 Treptower Park
  2. 2
    11:57 - 12:36
    39min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. bus
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    11:57 Schönefeld SXL(Airport) Schonefeld SXL(Airport)
    171(Bus)
    På väg till Rudow 
    (3min
    12:00 12:13 Berlin-Schonefeld Airport
    S9
    På väg till Spandau 
    (23min
    12:36 Treptower Park
cntlog