1
14:28 - 15:05
37min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
2
14:26 - 15:05
39min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
3
14:38 - 15:15
37min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
4
14:48 - 15:25
37min
Antal överföringar: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  1. 1
    14:28 - 15:05
    37min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    14:28 Düsseldorf Hbf Duseldorf Central Railway Station
    U75
    På väg till Neuss Hbf Neuss Central Railway Station
    (4min
    14:32 14:35 Heinrich-Heine-Allee
    U72
    På väg till Ratingen Mitte 
    (27min
    15:02 15:02 Ratingen Mitte
    Gångväg( 3min
    15:05 Terminal C
  2. 2
    14:26 - 15:05
    39min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    14:26 Düsseldorf Hbf Duseldorf Central Railway Station 14:29 14:35 Heinrich-Heine-Allee
    U72
    På väg till Ratingen Mitte 
    (27min
    15:02 15:02 Ratingen Mitte
    Gångväg( 3min
    15:05 Terminal C
  3. 3
    14:38 - 15:15
    37min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    14:38 Düsseldorf Hbf Duseldorf Central Railway Station
    U75
    På väg till Neuss Hbf Neuss Central Railway Station
    (4min
    14:42 14:45 Heinrich-Heine-Allee
    U72
    På väg till Ratingen Mitte 
    (27min
    15:12 15:12 Ratingen Mitte
    Gångväg( 3min
    15:15 Terminal C
  4. 4
    14:48 - 15:25
    37min
    Antal överföringar: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    14:48 Düsseldorf Hbf Duseldorf Central Railway Station
    U75
    På väg till Neuss Hbf Neuss Central Railway Station
    (4min
    14:52 14:55 Heinrich-Heine-Allee
    U72
    På väg till Ratingen Mitte 
    (27min
    15:22 15:22 Ratingen Mitte
    Gångväg( 3min
    15:25 Terminal C
cntlog