2019/10/20  18:59  Avgång
1
18:14 - 18:57
43min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
2
18:14 - 18:57
43min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
3
18:14 - 18:57
43min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
4
18:04 - 18:57
53min
Antal överföringar: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. ferry
  9.  > 
  1. 1
    18:14 - 18:57
    43min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    18:14 Kings Cross 18:18 18:21 Town Hall
    T8 Airport Line(Macarthur-Town Hall)0510
    På väg till Macarthur 
    (5min
    18:26 18:26 Circular Quay
    Gångväg( 1min
    18:27 18:44 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Watsons Bay)0915
    På väg till Watsons Bay 
    (13min
    18:57 Rose Bay
  2. 2
    18:14 - 18:57
    43min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    18:14 Kings Cross 18:18 18:22 Town Hall 18:28 18:28 Circular Quay
    Gångväg( 1min
    18:29 18:44 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Watsons Bay)0915
    På väg till Watsons Bay 
    (13min
    18:57 Rose Bay
  3. 3
    18:14 - 18:57
    43min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    18:14 Kings Cross 18:18 18:23 Town Hall
    T3 Bankstown Line(Lidcombe-Museum)0352
    På väg till Museum 
    (6min
    18:29 18:29 Circular Quay
    Gångväg( 1min
    18:30 18:44 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Watsons Bay)0915
    På väg till Watsons Bay 
    (13min
    18:57 Rose Bay
  4. 4
    18:04 - 18:57
    53min
    Antal överföringar: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. ferry
    9.  > 
    18:04 Kings Cross 18:08 18:11 Town Hall
    T3 Bankstown Line(Liverpool-Museum)0354
    På väg till Museum 
    (6min
    18:17 18:17 Circular Quay
    Gångväg( 1min
    18:18 18:44 Circular Quay[Ferry]
    F4 Cross Harbour(Pyrmont Bay-Watsons Bay)0915
    På väg till Watsons Bay 
    (13min
    18:57 Rose Bay
cntlog