2020/03/30  01:51  Avgang
1
05:14 - 06:29
1t15min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
04:59 - 06:29
1t30min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    05:14 - 06:29
    1t15min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    05:14 Aviation/LAX
    Green Line(Eastbound Douglas-Norwalk) [LA Metro]
    På vei til Norwalk 
    (14min
    05:28 05:43 Willowbrook/Rosa Parks
    Blue Line(Northbound 7th St/Metro Ctr)[LA Metro]
    På vei til 7th St/Metro Center 
    (29min
    06:12 06:15 7th St/Metro Center
    Red Line[LA Metro]
    På vei til North Hollywood 
    (14min
    06:29 Hollywood/Vine
  2. 2
    04:59 - 06:29
    1t30min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    04:59 Aviation/LAX
    Green Line(Eastbound Douglas-Norwalk) [LA Metro]
    På vei til Norwalk 
    (14min
    05:13 05:43 Willowbrook/Rosa Parks
    Blue Line(Northbound 7th St/Metro Ctr)[LA Metro]
    På vei til 7th St/Metro Center 
    (29min
    06:12 06:15 7th St/Metro Center
    Red Line[LA Metro]
    På vei til North Hollywood 
    (14min
    06:29 Hollywood/Vine
cntlog