1
08:45 - 09:32
47min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
2
08:45 - 09:32
47min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  1. 1
    08:45 - 09:32
    47min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    08:45 Midway International Airport
    Gå( 12min
    08:57 09:00 Midway
    [Chicago L]Orange Line
    På vei til Roosevelt 
    (22min
    09:22 09:30 Roosevelt
    [Chicago L]Orange Line
    På vei til Harold Washington Library 
    (2min
    09:32 Harold Washington Library
  2. 2
    08:45 - 09:32
    47min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    08:45 Midway International Airport
    Gå( 12min
    08:57 09:00 Midway
    [Chicago L]Orange Line
    På vei til Roosevelt 
    (22min
    09:22 09:27 Roosevelt
    [Chicago L]Red Line
    På vei til Howard 
    (2min
    09:29 09:29 Jackson
    Gå( 3min
    09:32 Harold Washington Library
cntlog