1
13:48 - 15:32
1t44min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. walk
  3.  > 
  4. train
  5.  > 
  6. walk
  7.  > 
  8. train
  9.  > 
  1. 1
    13:48 - 15:32
    1t44min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. walk
    3.  > 
    4. train
    5.  > 
    6. walk
    7.  > 
    8. train
    9.  > 
    13:48 OHare International Airport
    Gå( 15min
    14:03 14:06 OHare
    [Chicago L]Blue Line
    På vei til Forest Park 
    (44min
    14:50 14:50 Clinton(BLUE)
    Gå( 8min
    14:58 15:00 Chicago Union Station
    North Central Service Line(NCS)
    På vei til Antioch(Chicago) 
    (32min
    15:32 OHare Transfer
cntlog