2020/07/03  23:16  Avgang
1
01:01 - 07:17
6t16min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
2
23:20 - 07:17
55t57min
Antall overføringer: 2
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  8. walk
  9.  > 
  10. train
  11.  > 
3
07:50 - 08:43
53min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
4
07:40 - 08:43
1t3min
Antall overføringer: 1
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
  4. walk
  5.  > 
  6. train
  7.  > 
  1. 1
    01:01 - 07:17
    6t16min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    01:01 Merchandise Mart
    [Chicago L]Brown Line
    På vei til Washington/Wells 
    (4min
    01:05 01:05 Quincy
    Gå( 10min
    01:15 01:25 Chicago Union Station
    Milwaukee District North Line(MD-N)
    På vei til Fox Lake 
    (1t12min
    02:37 02:37 Prairie Crossing/Libertyville(MD-N)
    Gå( 8min
    02:45 06:38 Prairie Crossing/Libertyville(NCS)
    North Central Service Line(NCS)
    På vei til Chicago Union Station 
    (39min
    07:17 OHare Transfer
  2. 2
    23:20 - 07:17
    55t57min
    Antall overføringer: 2
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    8. walk
    9.  > 
    10. train
    11.  > 
    23:20 Merchandise Mart
    [Chicago L]Brown Line
    På vei til Washington/Wells 
    (4min
    23:24 23:24 Quincy
    Gå( 10min
    23:34 09:35 Chicago Union Station
    Milwaukee District North Line(MD-N)
    På vei til Fox Lake 
    (1t13min
    10:48 10:48 Prairie Crossing/Libertyville(MD-N)
    Gå( 8min
    10:56 06:38 Prairie Crossing/Libertyville(NCS)
    North Central Service Line(NCS)
    På vei til Chicago Union Station 
    (39min
    07:17 OHare Transfer
  3. 3
    07:50 - 08:43
    53min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:50 Merchandise Mart
    [Chicago L]Brown Line
    På vei til Washington/Wells 
    (4min
    07:54 07:54 Quincy
    Gå( 10min
    08:04 08:10 Chicago Union Station
    North Central Service Line(NCS)
    På vei til Antioch(Chicago) 
    (33min
    08:43 OHare Transfer
  4. 4
    07:40 - 08:43
    1t3min
    Antall overføringer: 1
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    4. walk
    5.  > 
    6. train
    7.  > 
    07:40 Merchandise Mart
    [Chicago L]Purple Line(Linden-Washington/Wells)
    På vei til Washington/Wells 
    (10min
    07:50 07:50 Quincy
    Gå( 10min
    08:00 08:10 Chicago Union Station
    North Central Service Line(NCS)
    På vei til Antioch(Chicago) 
    (33min
    08:43 OHare Transfer
cntlog