2021/01/19  00:18  Avgang
1
05:51 - 06:13
22min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
2
06:20 - 06:42
22min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 
3
06:51 - 07:13
22min
Antall overføringer: 0
  1.  > 
  2. train
  3.  > 

For ruter med seksjoner der vi ikke finner en billettpris, vil totalkostnaden, inkludert billettprisene for de aktuelle seksjonene, ikke bli vist.
  1. 1
    05:51 - 06:13
    22min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    05:51 Food Terminal,Inc(FTI)
    Metro South Commuter Train(Tutuban-Alabang)
    På vei til Tutuban(Manila) 
    (22min
    PHP 15,00
    06:13 San Andres
  2. 2
    06:20 - 06:42
    22min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:20 Food Terminal,Inc(FTI)
    Metro South Commuter Train(Tutuban-Mamatid)
    På vei til Tutuban(Manila) 
    (22min
    PHP 15,00
    06:42 San Andres
  3. 3
    06:51 - 07:13
    22min
    Antall overføringer: 0
    1.  > 
    2. train
    3.  > 
    06:51 Food Terminal,Inc(FTI)
    Metro South Commuter Train(Tutuban-Alabang)
    På vei til Tutuban(Manila) 
    (22min
    PHP 15,00
    07:13 San Andres
cntlog